KONST / Litografier / Färglitografier 16363123
nr 1636 3123
Carl Larsson
(1853-1919), Sverige
Färglitografier, 2 st, Ej signerade, yttermått inklusive ram: 43x60 - 61x43 cm
Kondition: fläckar, fuktskador
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 19 augusti 2024
kl 18:18:33
17/8 11:57:07
100 kr
19/8 18:13:33
Carl Larsson
Läs mer om Carl Larsson