KONST / Litografier / Färglitografier 13746180
nr 1374 6180
Carl Fredrik Reuterswärd
(1934-2016), Sverige
Färglitografier, 4 st, Signerad, PT, ramens innermått: 62x72 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 25 januari 2021
kl 20:34:43
700 kr
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
Carl Fredrik Reuterswärd
Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd