ART / Lithographs / Litographs in colors 10827696
nr 1082 7696
LITOGRAPHS IN COLORS
60 st ca, Efter Von Wright, Fåglar, bladets mått: 38x27,
60 st ca, Efter Von Wright, Fåglar, bladets mått: 38x27
1500
SEK 1100
Monday January 9 2017
at 19:31:58
6/1 22:51:03
1.000 kr
9/1 19:24:28