KONST / Litografier / Färglitografier 13914239

nr 1391 4239

Bert-Johnny Nilsson

(1934-2004), Sverige

Färglitografier, 2 st, Bert-Johnny Nilsson (1934-2004), Sverige. Signerade. Yttermått inklusive ram: 100x75-82x98 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

350 kr

måndag 19 april 2021
kl 19:05:56

17/4 09:46:14 1      300 kr
19/4 19:01:09 2      Vinnande bud

Bert-Johnny Nilsson

Läs mer om Bert-Johnny Nilsson