KONST / Litografier / Färglitografier 13374605
nr 1337 4605
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Färglitografier, 2 st, Skärgård & gård. Signerad, mm33x45 cm
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 13 juli 2020
kl 20:30:55
500 kr
800 kr
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant