KONST / Litografier / Färglitografier 12746340
nr 1274 6340
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografier, 2 st, Hc & Ea, Blommor. Signerad. Motivet: 35x28 & 30x20 cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 9 september 2019
kl 19:51:07
200 kr
300 kr
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin