ART / Lithographs / Litographs in colors 9816157
nr 981 6157
Astri Bergman-Taube
(1898-1980), Sverige
2 pcs. Astri Bergman-Taube (1898-1980), Roslagsbilder, numrerade och signerade, subject: 38x56,
LITOGRAPHS IN COLORS, 2 st. Astri Bergman-Taube (1898-1980), Roslagsbilder, numrerade och signerade, motivet: 38x56
600
SEK 400
Monday September 21 2015
at 20:21:27
350 kr
Astri Bergman-Taube
Read more about Astri Bergman-Taube