KONST / Litografier / Färglitografier 15075113
nr 1507 5113
Anders Appelqvist
(f. 1958), Sverige
Färglitografier, 4 + 2 st, Skärgårdsmotiv. Signerad, färglitografi, numrerad 290-upplaga, yttermått inklusive ram: 40x30 cm
Anders Appelqvist, svensk målare född i Västerås 1958.
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 5 december 2022
kl 18:41:31
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
Anders Appelqvist
Läs mer om Anders Appelqvist