KONST / Litografier / Färglitografier 15682023

nr 1568 2023

Åke Westin

(f. 1939), Sverige

Färglitografier, 2 st, Stockholmsmotiv. Signerad. Yttermått inklusive ram: 38x69, färglitografi, yttermått inklusive ram: 46x65 cm

Utrop:

500 kr

måndag 2 oktober 2023
kl 18:19:10

Åke Westin

Läs mer om Åke Westin