KONST / Litografier / Färglitografier 14246064
nr 1424 6064
Ã…ke Arenhill
(1920-2018), Sverige
Färglitografier, 4 st, Signerad. Färglitografi, bildmått: 26x37 cm, yttermått inklusive ram: 40x50 cm
Åke Arenhill, svensk bildkonstnär född 1920, död 2018.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 19:29:50
7/10 11:26:53
100 kr
11/10 15:44:07