KONST / Litografier / Färglitografi 15464145
nr 1546 4145
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Signerad, numrerad HC. Färglitografi, bildmått: 59x48 cm, yttermått inklusive ram: 82x61 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 5 juni 2023
kl 19:58:33
1/6 23:18:26
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann