KONST / Litografier / Färglitografi 15539072
nr 1553 9072
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Signerad, numrerad 108/150. Färglitografi, bildmått: 51x80, saknar glsa
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 31 juli 2023
kl 19:11:08
30/7 17:41:26
31/7 18:55:30
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann