KONST / Litografier / Färglitografi 12476043
nr 1247 6043
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Färglitografi, EA-upplaga, 12/20, signerad, ramens innermått: 88x122
Utrop:
3.000 kr
Såld:
4.200 kr
måndag 8 april 2019
kl 19:04:35
3.000 kr
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
4.000 kr
3.200 kr
3.400 kr (Budbetjänt)
3.600 kr
3.800 kr (Budbetjänt)
4.000 kr
4.000 kr (Budbetjänt)
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann