KONST / Litografier / Färglitografi 13924111

nr 1392 4111

Wilhelm Freddie

(1909-1995)

Färglitografi, Wilhelm Freddie (1909-1995), Modell, "Vence 88". Signerad, numrerad 138/170. Motivet: 72x48, yttermått inklusive ram: 94x67 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 26 april 2021
kl 20:48:21

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor