KONST / Litografier / Färglitografi 16338219
nr 1633 8219
Färglitografi
"Waxholms Fästning, Baerentzens Lito. Färglitografi, bildmått: 20x28 cm, yttermått inklusive ram: 34,5x40 cm. Ej signerad
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 juli 2024
kl 20:18:22
21/7 11:25:44