ART / Lithographs / Litograph in colors 10716347
nr 1071 6347
LITOGRAPH IN COLORS
Walasse Ting, 4/100, 1980, sheet: 60x80,
Walasse Ting, 4/100, 1980, bladets mått: 60x80
2000
SEK 1300
Monday November 28 2016
at 20:37:45
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Robot)