KONST / Litografier / Färglitografi 11482570
nr 1148 2570
Urban Sjöberg
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, 1990, signerad och numrerad 124/1000, motivet: 57x41
Urban Sjöberg, svensk bildkonstnär född 1945.
Utrop:
400 kr
måndag 4 december 2017
kl 20:12:42