KONST / Litografier / Färglitografi 15075110

nr 1507 5110

Uno Svensson

(1929-2012), Sverige

2 st, Signerad, färglitografi, numrerad 28/125-32/150, figurer, yttermått inklusive ram: 62x45-82x61 cm

Uno Svensson, svensk målare och grafiker född 1929, död 2012.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 5 december 2022
kl 20:03:00

29/11 21:43:25 1      Vinnande bud

Uno Svensson

Läs mer om Uno Svensson