KONST / Litografier / Färglitografi 15042122

nr 1504 2122

Uno Svensson

(1929-2012), Sverige

Färglitografi, 2 st, Signerad, numrerad 28/125-32/150, figurer, yttermått inklusive ram: 62x45-82x61 cm

Uno Svensson, svensk målare och grafiker född 1929, död 2012.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 21 november 2022
kl 19:07:45

21/11 18:07:05 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 21 nov

Uno Svensson

Läs mer om Uno Svensson