KONST / Litografier / Färglitografi 13924430
nr 1392 4430
Ulrica Hydman-Vallien
(1938-2018), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 231/250. Motivet: 42x30 cm, yttermått inklusive ram: 56x51 cm
Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 26 april 2021
kl 18:35:35
21/4 07:11:26
300 kr
22/4 00:16:10
Ulrica Hydman-Vallien
Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien