KONST / Litografier / Färglitografi 13924430

nr 1392 4430

Ulrica Hydman-Vallien

(1938-2018), Sverige

Färglitografi, Ulrica Hydman-Vallien (1938-2018), Sverige. Signerad, numrerad 231/250. Motivet: 42x30 cm, yttermått inklusive ram: 56x51 cm

Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 26 april 2021
kl 18:35:35

21/4 07:11:26 1      300 kr
22/4 00:16:10 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Ulrica Hydman-Vallien

Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien