KONST / Litografier / Färglitografi 15696324
nr 1569 6324
Ulrica Hydman-Vallien
(1938-2018), Sverige
Komposition. Signerad, numrerad 319/320. Färglitografi, bildmått: 55x40 cm, yttermått inklusive ram: 77x61 cm
Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 9 oktober 2023
kl 18:41:43
8/10 21:26:14
Ulrica Hydman-Vallien
Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien