KONST / Litografier / Färglitografi 13878330
nr 1387 8330
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 259/390, daterad 1986. Motivet: 35x45, yttermått inklusive ram: 45x57 cm
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 mars 2021
kl 18:21:44
29/3 16:33:41
Ulf Wahlberg
Läs mer om Ulf Wahlberg