KONST / Litografier / Färglitografi 16274233
nr 1627 4233
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Signerad, numrerad 56/250, stilleben. Färglitografi, bildmått: 40x55 cm, yttermått inklusive ram: 58x72 cm
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
Utrop:
600 kr
måndag 10 juni 2024
kl 20:40:52
Ulf Wahlberg
Läs mer om Ulf Wahlberg