KONST / Litografier / Färglitografi 10546279
nr 1054 6279
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Ulf Wahlberg (f. 1938), 206/275, Fiskhuvud, signerad. - 81, 28x36
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 5 september 2016
kl 18:00:28
150 kr
200 kr
Ulf Wahlberg
Läs mer om Ulf Wahlberg