KONST / Litografier / Färglitografi 14886053
nr 1488 6053
Ulf Hinders
(f. 1950), Sverige
Färglitografi, Signerad. Stuga med torn i skog. Numrerad 234/795. Bildmått: 34x44 cm
Ulf Hinders, född 1950 i Stockholm, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 5 september 2022
kl 18:51:45
4/9 17:57:16
300 kr
5/9 18:45:39