ART / Lithographs / Litograph in colors 11482133
nr 1148 2133
Ulf Gripenholm
(f. 1943), Sverige
Ulf Gripenholm (b. 1943), Sverige. Signerad och numrerad 110/210, motivet: 32x35,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad och numrerad 110/210, motivet: 32x35
SEK 100
Monday December 4 2017
at 19:20:41
3/12 20:33:33
Ulf Gripenholm
Ulf Gripenholm, svensk målare och tecknare född 1943.
Read more about Ulf Gripenholm