KONST / Litografier / Färglitografi 15696183
nr 1569 6183
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
"The Antiques dealer". Signerad, numrerad 24/360. Färglitografi, bildmått: 50x60 cm, yttermått inklusive ram: 68x76 cm
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 oktober 2023
kl 20:52:42
9/10 09:17:56