KONST / Litografier / Färglitografi 13862022
nr 1386 2022
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 239/360. Motivet: 86x74cm, yttermått inklusive ram: 105x90cm
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 22 mars 2021
kl 18:05:46
1.000 kr
1.500 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
22 mar