KONST / Litografier / Färglitografi 12113058
nr 1211 3058
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, "London restaurants rules". Signerad, numrerad 307/360. Motivet: 50x60 cm
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 19:35:35
15/10 12:19:21
22 okt