KONST / Litografier / Färglitografi 13767077
nr 1376 7077
Hans Viksten
(1926-1987), Sverige
Färglitografi, Triptyk. Olle Kåks + Hans Viksten + Tomas Almberg. Signerad. Motivet: 11x20cm, yttermått inklusive ram: 47x32 cm
Hans Viksten, svensk målare född 1926, död 1987.
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 1 februari 2021
kl 18:14:28
30/1 19:40:14
150 kr
1/2 09:52:36