KONST / Litografier / Färglitografi 14476446
*
nr 1447 6446
Färglitografi
Triptyk Lennart Nyström, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerad, numrerad 10/15, färglitografi, yttermått inklusive ram: 60x90 + 2x60x45
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 7 februari 2022
kl 20:24:07
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
2/2 17:27:22
1
100 kr
7/2 16:12:17
2
200 kr
7/2 17:01:48
1
200 kr
7/2 17:01:48
2
200 kr (Budbetjänt)
7/2 18:26:53
3
350 kr
7/2 18:36:54
2
350 kr
7/2 18:36:54
3
350 kr (Budbetjänt)
7/2 18:37:31
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ea-upplaga färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad épreuve d’artiste
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44
-
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8171 Färglitografi
Birger Halling (1907-1996), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:07
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39
-
8225 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53
-
8362 Färglitografi
Hilding Linnqvist (1891-1984), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:52
*
Färglitografi
Läs om budbetjänten
nr 1447 6446
Färglitografi
Triptyk Lennart Nyström, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerad, numrerad 10/15, färglitografi, yttermått inklusive ram: 60x90 + 2x60x45
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 400 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 7 februari 2022 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 2/2 17:27:22 | 1 | 100 kr |
| 7/2 16:12:17 | 2 | 200 kr |
| 7/2 17:01:48 | 1 | 200 kr |
| 7/2 17:01:48 | 2 | 200 kr (Budbetjänt) |
| 7/2 18:26:53 | 3 | 350 kr |
| 7/2 18:36:54 | 2 | 350 kr |
| 7/2 18:36:54 | 3 | 350 kr (Budbetjänt) |
| 7/2 18:37:31 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ea-upplaga färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad épreuve d’artiste
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44 -
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8171 Färglitografi
Birger Halling (1907-1996), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:07
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39 -
8225 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53 -
8362 Färglitografi
Hilding Linnqvist (1891-1984), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:52



