KONST / Litografier / Färglitografi 17422089

nr 1742 2089

Thore Löfberg

(f. 1954), Sverige

Komposition, oramat löst blad. Signerad, färglitografi, numrerad 2/17,38x56 cm

Thore Löfberg, svensk bildkonstnär född 1954.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 24 november 2025
kl 19:55:01

24/11 14:02:27 1      Vinnande bud

Thore Löfberg

Läs mer om Thore Löfberg