KONST / Litografier / Färglitografi 12912071
nr 1291 2071
Théo Tobiasse
(f. 1927)
Färglitografi, Théo Tobiasse (f. 1927), HC . Signerad, numrerad 30/35. Motivet: 50x66 cm
Théo Tobiasse, född 1927 i Jaffa, Israel, israelisk/fransk målare.
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 25 november 2019
kl 20:54:32
350 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Théo Tobiasse
Läs mer om Théo Tobiasse