KONST / Litografier / Färglitografi 13767143
nr 1376 7143
Thage Nordholm
(1927-1990), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 220/275. Motivet: 51x64 cm, yttermått inklusive ram: 64x75 cm
Thage Nordholm, svensk målare född 1927, död 1990.
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 1 februari 2021
kl 18:57:33
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
600 kr