KONST / Litografier / Färglitografi 14246057
nr 1424 6057
Teresa Wennberg
(f. 1944), Sverige
Signerad, numrerad 73/99. Färglitografi, bildmått: 64x48, yttermått inklusive ram: 83x66 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 18:06:14
100 kr
150 kr
Teresa Wennberg
Läs mer om Teresa Wennberg