KONST / Litografier / Färglitografi 7908565

nr 790 8565

Yasse Tabuchi

(1921-2009), Frankrike

Färglitografi , Tabuchi Yassi, signerad. 179/2500, 33x47 oinramad

Yasse Tabuchi, fransk bildkonstnär född i Japan 1921, död 2009.

Utrop:

300 kr

måndag 12 november 2012
kl 17:49:47

Yasse Tabuchi

Läs mer om Yasse Tabuchi