KONST / Litografier / Färglitografi 7416065
nr 741 6065
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Färglitografi , Svenolov Ehrén (1927-2004), 289/300, signerad, -76, ramens innermått: 31x94
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 februari 2012
kl 17:58:00
18/2 10:43:25
100 kr
20/2 16:41:15
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén