KONST / Litografier / Färglitografi 14613291
nr 1461 3291
Sven Ljungberg
(1913-2010), Sverige
Signerad, numrerad 256/310, med dedikation. Färglitografi, bildmått: 46x58, yttermått inklusive ram: 60x71 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 18 april 2022
kl 19:01:24
18/4 13:37:42
Sven Ljungberg
Läs mer om Sven Ljungberg