KONST / Litografier / Färglitografi 11863443
nr 1186 3443
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografi, Parismotiv, 189 / 280, signerad
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 maj 2018
kl 19:23:12
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg