KONST / Litografier / Färglitografi 11733473
nr 1173 3473
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografi, Kvinna vid kust. Signerad, numrerad 141/210, motivet: 8x10
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 april 2018
kl 20:31:52
1/4 13:25:56
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg