KONST / Litografier / Färglitografi 10974066
nr 1097 4066
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografi, Sven Lidberg (1929-2009), 336/360, signerad, motivet: 36x28
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 20 mars 2017
kl 19:08:19
5/3 21:03:17
20 mar
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg