KONST / Litografier / Färglitografi 17166061
nr 1716 6061
Färglitografi
Sven Jonsson. Signerad, numrerad 7/150. Färglitografi, bildmått: 47x27 cm, yttermått inklusive ram: 60x40 cm
Kondition: gulnat blad
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 augusti 2025
kl 18:48:13
10/8 18:30:04