KONST / Litografier / Färglitografi 13714052

nr 1371 4052

Sven Inge Höglund Demonér

(1935-2008), Sverige

Färglitografi, Sven Inge Höglund (1935-2008), Sverige. Signerad, numrerad 29/99. Bladets mått: 63x46 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 11 januari 2021
kl 19:21:11

Sven Inge Höglund Demonér

Läs mer om Sven Inge Höglund Demonér