KONST / Litografier / Färglitografi 17188272
nr 1718 8272
Sven Inge Höglund Demonér
(1935-2008), Sverige
Signerad, färglitografi, numrerad 21/100 cm, yttermått inklusive ram: 78x58 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 25 augusti 2025
kl 19:50:22
300 kr
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
800 kr
Sven Inge Höglund Demonér
Läs mer om Sven Inge Höglund Demonér