KONST / Litografier / Färglitografi 16337138
nr 1633 7138
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, numrerad 66/300, fjäril på blomma. Färglitografi, bildmått: 26x28 cm, yttermått inklusive ram: 40x42 cm
Utrop:
500 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 22:32:40)
Uppdatera
Visning
fredag 26/7, lördag 27/7, söndag 28/7 och måndag 29/7
Auktionen
avslutas:
måndag 29 juli kl 18:03:32
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson