KONST / Litografier / Färglitografi 13924406

nr 1392 4406

Sven X-et Erixson

(1899-1970), Sverige

Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, numrerad 37/260,1953, interiör. Motivet: 45x55cm, yttermått inklusive ram: 63x75cm

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 26 april 2021
kl 20:57:17

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Sven X-et Erixson

Läs mer om Sven X-et Erixson