KONST / Litografier / Färglitografi 16009394
nr 1600 9394
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, numrerad 28/360, Ur Carmen. Färglitografi, bildmått: 36x42 cm, yttermått inklusive ram: 46x56 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 februari 2024
kl 19:52:30
26/2 19:27:21
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson