KONST / Litografier / Färglitografi 16417122
nr 1641 7122
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Provytryck, interiör, 51x40 cm, yttermått inklusive ram: 71x60 cm. Signerad
Kondition: skadad
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 september 2024
kl 20:12:56
7/9 21:13:41
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson