KONST / Litografier / Färglitografi 13924144

nr 1392 4144

Suzanne Nessim

(f. 1944), Sverige

Färglitografi, Suzanne Nessim (f. 1944), Sverige. Signerad, numrerad 29/45, daterad 79, bladets mått: 70x52, yttermått inklusive ram: 83x65 cm

Suzanne Nessim, född 1944 i Malmö, svensk målare, tecknare och grafiker.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 26 april 2021
kl 19:38:45

26/4 19:12:45 1      100 kr
26/4 19:32:53 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Suzanne Nessim

Läs mer om Suzanne Nessim