KONST / Litografier / Färglitografi 15893178
nr 1589 3178
Sture Johannesson
(1935-2018), Sverige
Signerad, numrerad 161/200. Färglitografi, bildmått: 34x45 cm, yttermått inklusive ram: 53x62 cm
Sture Johannesson, svensk bildkonstnär född 1935, död 2018.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 8 januari 2024
kl 18:45:00
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
Sture Johannesson
Läs mer om Sture Johannesson